Emma žije!!

28. srpna 2009 v 13:16 | Karolííí Weasley (záskok) |  News
Internet v posledních dnech zaplavily dvě verze zprávy o tragické smrti Emmy Watsonové

Jedna verze tvrdí, že Emma havarovala na svém autě, když šoférovala v nadměrné rychlosti a / nebo pod vlivem alkoholu, druhá verze hovořila o tom, že Emma byla obětí srážky s jiným automobilem. Místem tragické události je buď Hrabství Oxford nebo LA.
Všechny tyto zprávy jsou falešné! Kromě jiných to říká i Emmina webová stránka a její tiskový mluvčí. Další stránky dokonce varují uživatele internetu, aby na zprávy o Emminej smrti ani neklikali, protože jsou evidentne šířeny se zlými a zákeřnými úmysly.

Více v celém článku


Typická zpráva

24. července 2009 byla WatsOnová na cestě do svého domu v hrabství Oxford v Anglii. Policejní záznamy ji zachytili na úzkých silnicích v rychlosti 130 km / h. Záchranné jednotky dostali o 12:22 volání o pomoc poté, jako sportovní auto narazilo do zdi u benzínové pumpě. V těch chvílích ještě nebylo známo, že se jedná o Emmu Watsonovou. Tři minuty po přijetí hovoru, záchranáři dorazili na místo nehody. Watsonová nedýchala a její auto bylo zcela zničené. Členům požárního sboru trvalo dalších pět minut, dokud se jim podařilo vyprostit ji z havarovanéhp auta. Snaha o oživení pokračovala během přepravy i po příchodu do Oxfordshire's Medical Center, kam záchranáři s Watsonovou dorazili v 13:45. Všechny snahy o její oživení však byly marně a Emma Watsonová byla o 14:10 prohlášena za mrtvou.

Druhá verze
Los Angeles, CA - Miliony fanoušků jsou v šoku poté, co Emma Watsonová náhle zahynula při dopravní nehodě. 19-letá herečka, známá především z filmů o Harrym Potterovi, nepřežila srážku auta, které ji vezlo z promítání jejího posledního filmu Harry Potter a Princ Poloviční zpět do hotelu, s jiným automobilem, které nehodu způsobilo. Podle dostupných informací, Watsonová zemřela na místě nehody. Její příbuzní zatím odmítly události komentovat s tím, že jsou příliš zničení na to, aby komunikovali s médii.
Policie v současnosti vyslýchat svědky o dvou mužích, kteří údajně uprchly po srážce z místa tragédie. Podle očitých svědků mají oba muži něco přes dvacet let, jeden je bílý a druhý Hispánec. Každý, kdo může poskytnout jakékoli informace, by měl okamžitě kontaktovat příslušné úřady.

Nuž, i Emma už může směle používat slavnou větu Sira Paula McCartneyho a tvrdit: "Zprávy o mé smrti jsou silně přehnané"!


copy by: zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ×Ginny Potter× ×Ginny Potter× | Web | 28. srpna 2009 v 14:08 | Reagovat

co si jeste nevymysli!!

2 Emma Emma | Web | 29. srpna 2009 v 13:18 | Reagovat

Njn zase se někdo nudil a nebo závidí ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama