Evanna o domě Láskorádových

10. srpna 2009 v 22:10 | Lily_Potter |  News
Herečka Evanna Lynch, ztvárňující ve filmech o Harrym Potterovi postavu Lenky Láskorádové, prozrazuje v novém rozhovoru informace o práci na novém filmovém pokračování. Mimo jiné hovořila o tom, na co se v něm těší, jaké má dojmy z domu Lovegood a vyjádřila se i na adresu jejího filmového otce Rhyse Ifanse, kterého uvidíme jako Xenophiliusa Lovegooda.

Více v celém článku
Na kterou část knihy se nejvíce těšíte ve filmové podobě?

Představuji si, že každý řekne toto - na "procházku lesem" a "Nástupiště 9 a tři čtvrtě".
Byl to velký zážitek to číst, bylo to jakoby jsem byla v hypnóze. Pamatuji si jak jsem knihu četla poprvé, skoro jsem nestíhala držet krok s mými očima procházejícími stránku po stránce. Bude velmi vzrušující vidět jako tento zážitek přenesou do filmu a vidět jak si to někdo jiný představoval. Pravda je ,že těším se i na dům Lovegoodovů! Viděla jsem jak se vyráběl, byla jsem v něm a v jeho okolí a všechno je to překrásné.
Je to mnohem více výrazné a detailní a více živí jako cokoliv jiného, co jsem si představovala při čtení knihy. Doufám, že scéně dají dobrý čas, skutečně si to zaslouží. Těším se jak uvidím pana Lovegooda v akci. Luna byla vždy jiná. Bude pěkné vidět někoho se stejnou energií a slyšet jeho text, Lovegoodovi Vás nemohou nikdy nemohou omrzet kvůli jejich nepředvídatelnosti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama